MARKO
Preeriakoja indiaaniküla ülesehitaja, kes lapsest saati on midagi otsinud kivide alt, jõgede põhjast, taimede seest, loomade hingest - joonistanud ravimtaimi ja loomajälgi kümnetesse vihikutesse - püüdnud kogu looduse müsteeriumi aina lahti muukida. Sukeldunud 15 aastaks pealinna tippsordi radadele ning naasnud tagasi metsade, soode ning rabade rüppe. Esmalt suuremalt jaolt fotoaparaadiga metsloomade jäljeridadele, hiljem aga ka jahimehena.
Marko püstitab vajadusel üksinda tipisi, veab kilomeetrite kaupa rasket matkakelku, lõhub puid, teeb üles laagrilõkked. Ja vajadus on.
Marko õmbleb tipisi, varub, laasib ja koorib latid, korraldab matkad ja tegevused laagriplatsil.
Mõtestab indiaanirahvaste elu, katsetab enda peal, kõrvutab kohaliku kombestikuga. Vahendab külalistele loodust pärismaalase pilgu läbi. Hoiab Preeriakoja indiaaniküla võimalikult eheda ja looduslähedasena.  
KULDAR
Vajadusel paneb üksinda tipi püsti, veab kilomeetrite kaupa rasket matkakelku, lõhub puid, teeb laagrilõkke. Seda kõike aga ainult tungival vajadusel.
Kuldar on pigem icebreaker ehk jäämurdja - kui seltskond on võõristav ja inimeste vahel on jääsein, siis ta lihtsalt kaotab selle ära, nii et keegi ei saa aru kuhu see sai.
Samas suudab ta vabalt näiteks kõige raskematel matkalõikudel ära kadunud lootuse ja rõõmu paari lihtsa manöövriga tagasi võluda. Kuldar on ka vägev mängujuht ja DJ.